Kontakt:

Ul. Synów Pułku 1 / 32
01 - 354 Warszawa


+48 884 120 332

 

biuro@pzlethwei.pl

PKO BP 31 1020 1185 0000 4302 0321 5118

Mówią o nich – ręce, które leczą. I coś w tym jest, bo do pracy z pacjentami wykorzystują między innymi swoje dłonie. Mowa o zespole fizjoterapeutów z Dr Gryglicki & Crow – Rehabilitacja Funkcjonalna.
 
- W dwóch gabinetach w Uxbridge i Krakowie niesiemy pomoc wszystkim cierpiącym na stany bólowe oraz kontuzje odniesione w sporcie i życiu codziennym - Nasz Team -dr Krzysztof Gryglicki, znany krakowski fizjoterapeuta , Robert Wrona  fizjoterapeuta.
- Swoje wieloletnie doświadczenia zdobywaliśmy klinicznie, ale też prowadząc własne praktyki, gdzie dbaliśmy o zdrowe mięśnie stawy i kręgosłupy wielu ludzi, w tym wielu sportowców i artystów , dla zespołu to powód do zadowolenia, bo sportowcy, zwłaszcza wyczynowi oddają swoje zdrowotne problemy tylko sprawdzonym i kompetentnym medykom.
 
Doktor nauk medycznych Krzysztof Grglicki, specjalizuje się w rehabilitacji oraz medycynie sportowej. Robert Wrona jest  fizjoterapeuta, terapeutą medycyny sportowej.  Teraz swoje wieloletnie doświadczenie  przekładamy na pracę z naszymi pacjentami.
 
Nasze gabinety wyróżniają się od innych skandynawskim stylem. Każdy pacjent czuje, że czas spędzony z nami przypomina domową atmosferę. To sposób rozluźnienia, czyli warunek skuteczniejszej terapii. Mięśnie odpowiadają naszemu psychicznemu nastawieniu. Podczas zabiegów kibice futbolu mogą oglądać mecze naszej reprezentacji kibice  walk kontaktowych ,  Fani muzyki słuchać ulubionych piosenek. Są też najlepsze seriale i filmy. Czyli jak w domu.
 
To wszystko powoduje, że nasi pacjenci wracają do nas z ogromną przyjemnością. To wszystko uzupełnia najnowocześniejszy sprzęt fizjoterapeutyczny. Z nieukrywaną radością stwierdzamy że dysponujemy tym, czym na co dzień leczeni są piłkarze najlepszych piłkarskich klubów angielskich.
 
Nasza Praca Jest Nasza Pasja ...
Motto które nam towarzyszy na co dzien
 
Zycie Jest Ruchem
Nasze gabinety Kraków ul Augustaianska 13
 
Londyn -Uxbridge
 
tel.Krakow -00-48   507-032-216
 
tel .Londyn 00 44.  0756 858 6721

 

Zespół fizjoterapeutów z Dr Gryglicki & Crow – Rehabilitacja Funkcjonalna

10 grudnia 2021